Фронтмен гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк розлучається з дружиною

Знаменитий український співак Сергій Мартинюк, який є фронтменом популярного гурту “Фіолет”, шокував кумирів своєю новиною. Не так давно артист оголосив, що розлучається з дружиною.

У шлюбі подружжя перебувало сім років. Також Сергій Мартинюк розсекретив, що стало причиною такого несподіваного рішення.

За словами фронтмена гурту “Фіолет”, в який момент він зрозумів, що дивиться на життя зовсім з різних ракурсів. Непорозуміння з коханою дало свої наслідки. Тому подружжя прийняло для себе рішення назавжди розлучитись.

Артист повідомив, що колишні закохані не тримають одне на одного зла. Однак, у дружніх стосунках пара теж не перебуває. Сергій Мартинюк зізнався, що після розлучення перестав спілкуватися з Лорою.

А ще зірка українського шоу-бізнесу розсекретив, чи є в нього нова кохана. За словами Сергія Мартинюка, подробицями особистого життя співак поки що не готовий ділитись.

Після розлучення чоловік ще більше часу почав присвячувати музиці. Він написав багато пісень про минулі стосунки та нове життя. Однією з них стала пісня “Зовсім не боляче”. За словами виконавця, її чоловік присвятив розриву стосунків з дружиною.

Читайте також: Ексдружина Потапа Ірина Горова вперше показала рідного брата


Не пропустіть