Ігор Кондратюк показав, як в США на його автомобіль впало дерево

Відомий український продюсер та шоумен Ігор Кондратюк поділився з кумирами не дуже приємною новиною. За словами чоловіка, на його автомобіль впало дерево. Такий жахливий інцидент стався з ним в США.

Там Ігор Кондратюк проводить довгоочікувану відпустку. Шоумен часто ділиться з фоловерами подробицями свого життя та публікує нові кадри. Не так давно в соцмережі Instagram він запостив кадр, на якому показав пошкоджений автомобіль.

За словами Ігоря Кондратюка, на відпочинку він орендував транспортний засіб. Шоумен насолоджується відпусткою у штаті Аризона. Він повідомив, що там дуже спекотно.

Продюсер припаркував орендований автомобіль в тіні. Однак, 17 серпня був сильний шторм. Така жахлива погода знищила багато дерев. Одне з них впало прямо на транспортний засіб Кондратюка.

Чоловік повідомив, що дуже засмутився. Однак, за словами продюсера, орендований автомобіль є застрахованим, тому Ігор Кондратюк вирішив сильно не перейматись.

Шанувальники прокоментували неприємний інцидент, який стався з продюсером та підтримали його приємними словами. А ще вони побажали шоумену більше не потрапляти в такі досадні ситуації.

Читайте також: Ірина Білик розсекретила, чому ніколи не вважала себе красивою


Не пропустіть