Трендові кросівки та кеди 2021: актуальні моделі на осінь

Сучасна мода робить ключову ставку на комфорт і тому вже багато років кросівки не є взуттям чисто для спорту. Вони плавно увійшли в повсякденне життя, коли можна не мати ніяких спортивних речей, але при цьому носити кросівки.

Пам’ятаєте, як кілька років тому нам запропонували носити їх з жіночними сукнями міді? Спочатку у багатьох було заперечення але поступово рамки розширювалися, і все більше жінок почало використовувати цей тренд у своєму арсеналі. Потім нам запропонували носити кросівки з костюмами. Такому розвитку подій уже мало хто здивувався.

Протягом багатьох сезонів можна було спостерігати справжній культ кросівок, вони замінювали будь-яке взуття. Сьогодні все змінилося, тому інші моделі починають відвойовувати любов модниць в усьому світі. Ми бачимо, як з’являэться все більше модних альтернатив, включаючи і кросівки. Однак, це настільки базове взуття, що втратити свою актуальність воно навряд чи зможе.

Давайте подивимося, які кросівки, а також кеди (вони завжди крокують поруч) будуть актуальними в прийдешньому осінньому сезоні 2021.

Звичні білі кеди

Років 5 тому стилісти радили нам мати пару білих кедів, так як вони дуже універсальні і чудово виглядають в багатьох образах. Потім з’явилися масивні кросівки, які посунули білі кеди на задній план. Вони залишалися актуальними, але були менш популярними. З відходом Ugly Sneakers тема білих кедів почала набирати масовості.

Бежеві кеди

Якщо вам приїлися білі варіанти але хочеться світлої і лаконічної бази, подивіться в сторону бежевих моделей. Вони чудово виглядають з відкритими ногами та візуально подовжують їх. Якщо для вас це актуально – беріть на замітку. Тільки не варто поєднувати з ними будь-які контрастні шкарпетки.

Бежеві кеди чудово виглядають і з деніму, особливо з блакитним і синім. Вони взагалі є доволі універсальними. Якщо подобається – треба обов’язково брати.

Converse і високі кеди

Конверс вміють створити великий ажіотаж серед модниць, вони періодично стають гарячим трендом ось уже на протязі багатьох років. Для багатьох вони взагалі є беззмінною класикою і базою.

І ось декілька сезонів тому конверси знову вистрілили. Особливо чорні. Ми почали їх бачити на модницях в усьому світі і, потрібно зізнатися, образи з ними виглядають дійсно цікаво.

Гострий ніс

Так, так, вам не здалося. Досить дивний тренд для багатьох, він припаде до душі тільки найдосвідченішим модницям. Хоча хто знає, може з часом, якщо він приживеться, такі кеди стануть для нас звичними і бажаними.

Кеди і кросівки з гострим носом були представлені на подіумах в різних образах. Звичайно, ця модель абсолютно не спортивна.

Ретро-кросівки

Існує тенденція на ретро взуття, і кросівки не виняток. Нам приїлися масивність, футуризм, гіпертрофованість. І цілком закономірно, що з часом все це змінилося більш спокійним взуттям. Все нове – це добре забуте старе?

Ретро-кросівки виглядають акуратніше, і як би дивно зараз не звучало, більш сучасно, ніж масивні. Коли тренд тільки з’явився знайти їх було важче, зараз багато брендів випускають схожі моделі. І, якщо вам подобаються кросівки в стилі 80-х і 90-х, не відмовляйте собі! Вони дійсно круті.

Кросівки на тонкій підошві

Ну що, на закінчення ми залишили наймоднішу модель кросівок. Максимально обтічна форма, позбавлена ​​навіть натяку на об’єм. Підошва тоненька, найчастіше з невеликими зубчиками.

Багатьом припаде до душі така проста і лаконічна форма, нога в таких кросівках виглядає акуратно. Тонка підошва – це просто насолода для очей, щось вони втомилися від масивності.

Читайте також: Тренди взуття на осінь 2021


Не пропустіть