Сальма Гаєк розповіла, чому спочатку відмовлялася зніматися в «Вічних»

Зовсім скоро Сальма Гаєк дебютує в кінематографічному всесвіті Marvel в картині «Вічні», але мало хто знає, що актриса майже відмовилася від ролі в цьому фільмі.

У Гаєк було безліч упереджень проти проекту. Вона думала, що шоураннери запропонують їй другорядну роль, або ж їй дістанеться образ чиєїсь бабусі або жінки легкої поведінки: «Я сказала: «Забудьте про це. Тільки Богу відомо, чию бабусю вони хочуть, щоб я зіграла». Однак, як тільки я дізналася, що режисер фільму – Хлоя Чжао, то відразу погодилася зустрітися і все обговорити», – розповіла актриса про свої сумніви в бесіді з Entertainment Weekly.

Відзначимо, Сальмі Гаєк дістався один з ключових персонажів Аякс. Вона зіграє духовного лідера Вічних, що володіє надсилою і здатністю зцілювати. У коміксах цей герой був чоловіком, проте для екранізації було вирішено представити його в жіночому образі.

Нагадаємо, сюжет фільму «Вічні» заснований на однойменних коміксах Джека Кірбі про расу надлюдей, які з’явилися п’ять мільйонів років тому, щоб наглядати за землянами і прийти їм на допомогу в разі небезпеки. І ось, цей момент настає: існування планети виявилося під загрозою і Вічні змушені вийти із тіні. Прем’єра фільму відбудеться вже 4 листопада!

Читайте також: Катерина Осадча повідомила, як почуває себе після пологів та як планує назвати сина


Не пропустіть