Ідеальне тіло після новорічних свят: 5 цінних порад від масажиста

Свята закінчились і перше, про що ми подумали – це про повернення в форму, щоб вже навесні отримати ідеальне тіло. Проте в гонитві за ідеальною фігурою ми нерідко робимо помилки, які в кінцевому підсумку не дозволяють отримати бажане. Ось деякі з цих помилок, а також способи отримати те найзаповітніше ідеальне тіло.

Не сидіть на жорстких дієтах

Якщо ваша мета отримати ідеальне тіло, не можна занадто сильно урізати свій раціон і харчуватися за принципом і рідко і мало. У якийсь момент відбудеться зрив, тому що організм захоче отримати своє. В результаті, ви отримаєте не ідеальне тіло, а ще більшу вагу.

Харчування має бути збалансованим, частим (через кожні 3-4 години) і дробовим. Зменшуйте порції, але не відмовляйтеся від прийому їжі. Ніколи не пропускайте сніданок – це найважливіший прийом їжі, коли ви не тільки можете сміливо вживати вуглеводи, а й тому що саме сніданок заряджає вас необхідною енергією на цілий день. Не забувайте, що будь-який прийом їжі повинен мати мету насичення, інакше вам будуть гарантовані зриви.

Не потрібно відмовлятися від солодкого

Просто замініть його на інші продукти. Солодке не тільки дуже калорійне, але й підвищує рівень дофаміну в мозку, приносячи задоволення. Тому так складно вчасно зупинитися, коли їси що-небудь смачне – хочеться ще і ще. Іноді краще взагалі не почати їсти солодке, щоб не виникало спокуси. А задоволення навчитися отримувати від інших продуктів.

Потребу в солодкому можна задовольняти за допомогою сухофруктів, корисних солодощів або свіжих фруктів і ягід, в складі яких є клітковина і вітаміни. Але в порівнянні з десертами, випічкою та шоколадом, вони в кілька разів корисніші та, що найголовніше, не такі калорійні.

Пийте більше простої води

Чай, кава, різні напої – все це не вода, яка потрібна нашому організму для того, щоб він правильно функціонував, виводив продукти відходів і допомагав підтримувати вагу в певних рамках. Потреби в вживанні води у кожної людини, безумовно, індивідуальні. Для когось норма – 2,5 літра, для когось ця цифра в рази менша. Намагайтеся пити до 1,5-2 літрів простої негазованої води в день. І це допоможе вам отримати те, до чого ви прагнете – ідеальне тіло.

Ведіть активний спосіб життя

Навіть найстрогіша дієта не буде працювати, якщо ви не почнете займатися спортом, тому що ідеальне тіло – це перш за все підтягнуте і спортивне тіло. Отже, крім обмежень, підрахунку калорій, дрібного харчування необхідно підключати фізичні навантаження.

Мабуть, найпростіший спосіб – це відправитися в спортзал і позайматися з тренером хоча б на початковому етапі. Він допоможе вам розробити систему тренувань з урахуванням конкретно ваших потреб – це дозволить вам в більш короткий термін отримати видимі результати схуднення, і поліпшити основні параметри тіла. Якщо вам хочеться проявити в цьому питанні самостійність, то на просторах інтернету сьогодні можна знайти будь-які тренування і займатися або вдома, або в залі.

Використовуйте сучасну косметологію

Якщо для досягнення ідеального тіла ви вирішили вдатися до більш простих, але дуже ефективних способів схуднення таких, як кріоліполіз, міостимуляція, електроліполіз, ультразвукова терапія, лімфодренажний масаж або LPG масаж,  поспішаємо вас трішки засмутити. Всі ці методи дають відмінні результати, але підтримувати їх доведеться за допомогою обмеження калорійності та того ж спорту. До цього, звичайно, потрібно бути готовим. Тому якщо ваша мета отримати ідеальне тіло, найкраще поєднати всі ці способи: харчування, вживання достатньої кількості води, косметологію і спорт. І тоді ви дійсно отримаєте те, про що мрієте.

Читайте також: Дієтолог назвала 5 ідеальних для схуднення овочів


Не пропустіть