Христина Горняк поскаржилась на різке погіршення здоров’я

Дружина популярного телеведучого Володимира Остапчука поділилась з фоловерами сумною новиною. Нещодавно жінка відправилась на відпочинок. Разом з коханим вона планувала провести відпустку у Карпатах. Проте, через різке погіршення її здоров’я подружжя змушене було повернутись додому.

В Instagram-stories Христина Горняк повідомила, що дуже сильно захворіла. За словами жінки, в неї різко підвищилась температура тіла. А ще в коханої Володимира Остапчука жахливий головний біль та кашель.

Після повернення з Карпат Христина Горняк відразу відправилась до лікарні. Нотаріусиня підозрювала, що захворіла на коронавірус. Однак, тести показали негативний результат. Пізніше дружина шоумена зробила тест на грип. Вона жахливо себе почуває, тому сподівається, що хвороба пройде дуже швидко.

Пізніше Христина Горняк повідомила, що їй діагностували саме грип. Жінка неабияк засмутилась через хворобу. Разом з коханим вона планувала провести відпочинок у Карпатах. Проте, через погіршення стану здоров’я відразу повернулась додому. А ще Христина Горняк зізналась, що провела дванадцять годин в дорозі.

Шанувальники побажали жінці міцного здоров’я. Вони підтримали Христину Горняк приємними словами та назвали її дуже сильною. Фоловери впевнені, що дружина Володимира Остапчука швиденько одужає та знову вийде на зв’язок.

Читайте також: Стало відомо, який гонорар отримала Вєрка Сердючка за виступ у Дубаї на Новий рік


Не пропустіть