Стало відомо, який гонорар отримала Вєрка Сердючка за виступ у Дубаї на Новий рік

Популярний український співак Андрій Данилко є дуже талановитим. Проте, останнім часом він вкрай рідко з’являється на сцені. Він відомий під псевдонімом Вєрка Сердючка. Не так давно стало відомо, що в новорічну річ зірка українського шоу-бізнесу виступав у Дубаї. Організатори концерту, навіть, розсекретили гонорар Вєрки Сердючки.

Як стало відомо, Андрій Данилко виступав на закритому заході в ОАЕ. Світлини з’явилися в Instagram фестивалю Big Art Festival. У дописі заявили, що саме Вєрка Сердючка продемонструвала бездоганний талант й потішила величезну кількість глядачів.

Організатори концерту зізнались, що домовлялися з артисткою ще за півтора року до Нового року. Спочатку Вєрка Сердючка не хотіла погоджуватись виступати. Проте, через деякий час змінила свою думку.

Також організатори розсекретили гонорар зірки. Точної суми вони не назвали. Проте, стало відомо, що за годину свого виступу Андрій Данилко бере 4,3 млн. грн. Щоб потрапити на новорічну вечірку з виступом Вєрки Сердючки у Дубаї, глядачам довелося заплатити 3 тисячі євро за квиток.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений BIG ART FESTIVAL (@bigartfestival)

Читайте також: Melovin розповів, який гонорар отримує за виступ


Не пропустіть