Melovin розповів, який гонорар отримує за виступ

Відомий український співак та переможець другого сезону “Маска” Melovin вирішив розповісти про робочі моменти. У своєму інтерв’ю для YouTube-проєкту DOROTYE чоловік назвав свій гонорар.

Melovin зізнався, що ставиться до своїх виступів дуже відповідально та витрачає багато часу на підготовку та репетиції. Крім цього, у нього велика та крута команда спеціалістів своєї справи, та один з найкращих барабанщиків в Україні. Більше того, Melovin ніколи не економить на своїх шоу, тому люди повинні розуміти, що якісно – не може бути дешево. Тож на питання про те, скільки він отримує за свій виступ, чоловік відповів: “Від 10 до 15 тисяч євро”.

Крім цього, Melovin зізнався чому саме наважився здійснити камінг-аут. Як виявилось, до цього у співака були стосунки, які тривали 6 років і закінчились дружбою. Більше того, ця людина підтримувала Melovin, коли на початку карантину він потерпав від панічних атак. Чоловік розповів, що вони навіть разом відвідували психолога, за що він дуже вдячний.

У цьому році, Melovinу виповнюється 25 років, тож він запланував відсвяткувати свій ювілей на сцені разом зі своїми шанувальниками. Шоу відбудеться 11 квітня в в STEREO PLAZA.

Читайте також: Злата Огнєвіч зустріла Новий рік разом з одним із учасників “Холостячки”


Не пропустіть