Дружина Романа Сасанчина показала, що артист подарував їй в честь народження донечки

Не так давно відомий український артист Роман Сасанчин вперше став батьком. Кохана дружина народила йому донечку. Нещодавно Іванну виписали з пологового будинку. Щасливі батьки поділились з фоловерами чудовими світлинами.

На сторінці в Instagram Роман Сасанчин опублікував серію фото, які були зроблені під час виписки його дружини з пологового будинку.

На світлині щасливі батьки тримають на руках крихітну донечку та мило усміхаються. Артист зізнався, що вдячний долі за таку чудову сім’ю. Роман Сасанчин нереально щасливий, що кохана подарувала йому маленьку донечку.

Новоспечена мама теж не може натішитись появі малюка. А ще не так давно Іванна похизувалась красивим подарунком, який отримала від свого чоловіка.

В Instagram-stories вона показала підвіску з кулоном у вигляді матері з немовлям. Дружина Романа Сасанчина повідомила, що такий подарунок артист презентував їй за донечку. Велика кількість шанувальників відразу засипала молодих батьків безліччю компліментів.

Вони привітали їх з народженням донечки та побажали безтурботного батьківства. За словами фоловерів, Роман Сасанчин та його дружина будуть чудовими батьками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Роман Сасанчин (@sasanchyn_official)


Читайте також: Маша Єфросиніна розповіла, що Оля Полякова має проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть