Влад Яма зізнався, що ледь не помер під час святкування Нового року

Знаменитий український хореограф Влад Яма неабияк спантеличив фоловерів своїм зізнанням. Чоловік вперше розповів, як ледь не помер під час святкування Нового року. Подробицями він поділився в шоу “Хто зверху?”.

За словами Влада Ями, такий жахливий інцидент стався з ним 19 років тому. Хореограф розповів, що тоді він перебував у складі балету “Freedom”. У новорічну ніч Влад Яма виступав на сцені.

За словами чоловіка, коли спрацювали хлопавки, він надто сильно вдихнув конфетті. Влад Яма почав задихатись. Однак, майбутня зірка стояв в останньому ряду, тому ніхто його не помітив.

В якийсь момент хореограф впав на сцену та почав сильно кашляти. Чоловіку здавалось, що його ніхто не помічає. Всі присутні голосно сміялись та веселились під час святкування Нового року.

Проте, на щастя, хореографа все-таки вдалося врятувати. Влад Яма зізнався, що не дуже любить пригадувати цей неприємний інцидент. Чоловік неймовірно щасливий, що залишився живим.

Величезна кількість прихильників була вражена історією Влада Ями. Вони побажали хореографу більше ніколи не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина показала, що артист подарував їй в честь народження донечки


Не пропустіть