Ольга Сумська вперше розповіла, як дізналась про роман своєї доньки Антоніни Паперної з російським актором

Відома українська акторка Ольга Сумська вперше розповіла, як дізналась про роман своєї доньки Антоніни з російським актором. Подробицями вона поділилась в новому інтерв’ю.

За словами артистки, у студентські роки її донька поїхала підкорювати Москву. Ольга Сумська була впевнена, що Антоніна повернеться додому й будуватиме кар’єру в Україні. Проте, юна донька артистки залишилась в Росії.

Наразі вона має чудову сім’ю. Свої стосунки Антоніна побудувала з відомим російським актором Володимиром Ягличем. Пізніше в пари народилось двоє дітей.

Ольга Сумська зізналась, що донька довго приховувала від неї свій роман. Про стосунки Антоніни з російським актором жінка дізналась з преси. Спочатку зірка неабияк ображалась на доньку. Проте, пізніше вона підтримала вибір Антоніни.

Зараз Ольга Сумська перебуває з нею у чудових стосунках. Попри велику відстань артистка часто спілкується зі своєю донькою. Вона щиро радіє за успіхи Антоніни та бажає їй лише всього хорошого.

Ольга Сумська щаслива, що її донька має коханого чоловіка та чудових дітей. Акторка підтримує будь-яке рішення Антоніни та завжди захищає її від хейтерів.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка похизувалась їхнім familylook та розповіла, як відсвяткувала Новий рік


Не пропустіть