Дружина Віктора Павліка похизувалась їхнім familylook та розповіла, як відсвяткувала Новий рік

Молода дружина Віктора Павліка часто з’являється перед камерою у стильному вбранні. Катерина Реп’яхова ретельно стежить за новинками моди та ділиться корисними лайфхаками зі своїми фоловерами.

Нещодавно кохана артиста похизувалась їхнім familylook. Подружжя з’явилось в однаковому вбранні та продемонструвало бездоганний вигляд.

Закохані позували в чорно-білому вбранні. Катерина Реп’яхова одягнула міні-сукню, а Віктор Павлік постав перед камерою в чорно-білому костюмі. Також свій ефектний образ концертна директорка доповнила хвилястою укладкою та легким макіяжем.

У дописі дружина артиста похизувалась, що вже всьоме зустрічає Новий рік зі своїм коханим. А ще Катерина Реп’яхова відповіла на хейт щодо свого чоловіка. Річ в тому, що, за словами фоловерів, Віктор Павлік одягає один і той самий костюм на всі концерти.

Жінка заявила, що в її коханого є велика кількість стильного вбрання. Однак, артист дуже часто одягає свій легендарний чорно-білий костюм. Для чоловіка він відіграє значну роль у кар’єрі. За словами Катерини Реп’яхової, костюм для артиста є знаковою історією з його життя.

Читайте також: Ольга Сумська поділилась архівною світлиною 16-річної давності


Не пропустіть