Емілі Ратажковскі вперше показала обличчя свого 6-місячного сина

Шість місяців тому модель і актриса Емілі Ратажковскі вперше стала мамою. Оскільки молода мама активно веде особистий блог в Instagram, передплатники дізналися про радісну подію в числі перших. Буквально через три дні після народження малюка Емілі опублікувала наступний пост: “Сильвестр Аполло Бір з’явився на світ. Слай прийшов до нас 08.03.21, в найсюрреалістичніший, красивий і наповнений любов’ю ранок в моєму житті”.

Пізніше Емілі Ратажковскі не раз ділилася фотографіями первістка але ніколи не показувала його обличчя. І ось, через півроку модель розмістила в своєму профілі знімок, на якому можна було розглянути Сильвестра у всій красі. Малюк був одягнений в в’язаний светр з написом SLY (скорочення від імені Сильвестр), а на його голові красувалася кепка, яку, судячи з розміру, позичив хтось із дорослих. Емілі підписала пост словами: “Ти ангел”.

Також зовсім недавно Емілі Ратажковскі поділилася своїми поглядами на виховання дитини. Модель розповіла, що вони з чоловіком планують виховувати Сильвестра в “гендерно-нейтральних” умовах, оскільки не хочуть нав’язувати малюкові стереотипи, пов’язані зі статевою приналежністю.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію


Не пропустіть