Емма Вотсон закрутила новий роман

Папараці та шанувальники просто не встигають стежити за залицяльниками зірки «Гаррі Поттера» Емми Вотсон. Тільки в травні цього року ходили чутки про те, що актриса заручена з бізнесменом Лео Робінтоном, з яким вона зустрічалася з 2018-го року. Тоді зірка здогади преси спростувала і заявила, «що якщо у неї з’являться новини, то вона обіцяє поділитися ними з журналістами».

Тепер же інсайдери стверджують, що Вотсон розлучилася з Робінтоном і тепер відповідає на залицяння від сина скандального мільярдера і колишнього власника збанкрутілої в 2020 році компанії Topshop Філіпа Гріна, Брендона.

«Усе літо Брендон доглядав за Еммою. Він їй подобається але поки вона намагається тримати все в секреті, тому що ніхто не знає, що вони з Лео розлучилися. Емма і Брендон проводять багато часу разом. Він по-справжньому добрий до неї, і вона насолоджується його товариством. Дивно, що ніхто не розкусив їх раніше. Брендон і Лео зовні дуже схожі. У Емми безумовно є свій типаж», – розповіла порталу Daily Mail подруга актриси.

Відзначимо, що джерело, наближене до Вотсон, зазначило, що її близькі друзі були здивовані новому залицяльнику і вважають, що молоді люди один одному не підходять. Ходили чутки, що Грін не пропускає жодної зіркової вечірки, а його батько кілька років тому взагалі потрапив у секс-скандал – на нього посипалися звинувачення в домаганнях. До слова, мільярдер їх категорично заперечував.

Читайте також: Син Григорія Чапкіса показав дружину-красуню й привітав її з днем народження


Не пропустіть