Брітні Спірс і Сем Асгарі планують переїхати подалі від батька співачки

Здається, в житті Брітні Спірс наступають великі зміни! Після того, як адвокати співачки домоглися усунення її батька від опіки над нею, Брітні разом зі своїм нареченим планують переїхати в новий будинок. Про це повідомляє портал TMZ.

За словами джерел видання, це відбудеться після остаточного зняття опіки, під якою зірка знаходиться вже 13 років. «Брітні і її наречений Сем готові почати нове спільне життя. Співачка хоче виїхати подалі від свого батька. Однак вони хочуть зробити це під новим дахом і без обмеження опікунства», – цитує інсайдера видання. Мабуть, це станеться після того, як Брітні зможе повністю розпоряджатися своїми фінансами.

Конкретної інформаці про місце, в якому пара хоче купити будинок, поки немає. Правда, джерела, близькі до співачки, повідомляють, що Брітні і Сем розглядають варіанти в районі Голлівуду.

Нагадаємо, що недавно суд відсторонив батька Брітні Спірс, Джеймі, від опіки над нею через звинувачення в зловживанні своїм становищем. За фінансовий стан співачки зараз відповідає її бухгалтер – Джон Забела, але очікується, що процес зняття повної опіки вступить в силу після наступного слухання протягом 30-44 днів. Сама Спірс тоді не з’явилася в суді.

Сам Джеймі Спірс після програшу в суді сказав, що «це поразка для Брітні».

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію


Не пропустіть