В Мережі показали, як змінився образ Вєрки Сердючки за 25 років

Сьогодні відомий український актор, співак, композитор, телеведучий та сценарист Андрій Данилко святкує своє день народження. Йому виповнилося 48 років. За цей час Данилко зумів вразити публіку багатьма проектами та проявив себе в ролі судді на відомому талант-шоу, проте справжню популярність йому вдалося завоювати в образі провідниці Вєрки Сердючки.

27 років тому на екранах наших телевізорів з’явилась розважальна передача під назвою “СВ-шоу”. В студії, стилізованій під спальний вагон, з кожним новим випуском з’являлися нові зірки, а незмінними ведучими залишалися Вєрка Сердючка та Геля.

Після шаленої популярності на ТВ, Данилко вирішив підкорити український шоу-біз, та вийшов на сцену в незмінному образі улюбленої провідниці. Вєрка Сердючка завоювала серця безлічі фанатів, а її хіти лунали практично звідусіль. Тоді Андрій вирішив піти далі та поїхав завойовувати прихильність Європи на пісенному конкурсі “Євробачення-2007”. Вєрка Сердючка спричинила фурор і там, завоювавши 2 місце.

Крім цього, найвідомішу українську провідницю неодноразово запрошували взяти участь у зйомках відомих мюзиклів. Для прикладу, Вєрка Сердючка з’явилася у ролі самогонниці у мюзиклі “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Також вона зіграла у “Попелюшці”, “Сніговій королеві” та “За двома зайцями”.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію


Не пропустіть