Ембер Герд уникне покарання за дачу неправдивих свідчень проти Джонні Деппа

Минулої п’ятниці на закритому засіданні в Вірджинії суддя задовольнив прохання адвокатів актриси Ембер Герд відхилити позов Деппа про наклеп і лжесвідчення з боку актриси. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на офіційні джерела органів судової влади США і прес-службу правоохоронних органів. Причому уточнюється, що навіть якщо колишня дружина Джонні Деппа і збрехала, то не понесе за це ніякого покарання. Адвокат Ембер пояснив журналістам, чому:

“Термін давності за лжесвідчення в Каліфорнії становить три роки, і він давно закінчився. Тому будь-яке розслідування та обвинувачення, а тим більше вирок зі штрафом або тюремним ув’язненням, неможливі, – повідомила Елейн Бредехофт виданню Radar Online.”

Нагадаємо, що в середині квітня в розпорядженні видання Daily Mail виявилося відео з натільних камер поліцейських з Лос-Анджелеса, які першими за викликом прибули в квартиру зоряного подружжя Джонні Деппа і Ембер Герд. Саме після цього інциденту Герд подала на розлучення в травні 2016 року. На відео не було ні слідів погрому, ні наслідків бійки, хоча Ембер пізніше публічно заявила, що її чоловік не тільки підняв на неї руку, побив, кинувши в обличчя телефон, але й влаштував погром – розбив усе скло і залив червоним вином стіни. Доказом тому, як вирішили ЗМІ і шанувальники Ембер, був синець на обличчі актриси, з яким вона з’явилася перед журналістами через кілька днів після оголошення про розлучення, щоб зробити першу обвинувальну заяву на адресу Деппа.

Адвокат Деппа Адам Волдман висловив упевненість, що нове відео свідчить про брехню колишньої дружини його підопічного і підтверджує невинуватість 57-річного актора. За неправдиві свідчення Емберт Герд погрожував реальний судовий термін до чотирьох років позбавлення волі. Однак поліція Лос-Анджелеса навіть не розглядала такої справи, незважаючи на підданий позов з боку Джонні Деппа.

Після розлучення в 2017 році і гучних заяв колишньої дружини, Джонні Депп довго мовчав, поки не виступив з позовом про наклеп. Приводом послужила публікація в газеті The Sun в 2018 році з заголовком “Як може Дж. К. Роулінг “щиро радіти” участі Джонні Деппа в новому фільмі серії “Фантастичні звірі”, в якій актора назвали “чоловіком, що б’є свою дружину”. Актор вимагав спростування і фінансової компенсації. Однак як перший суд, так і подальшу апеляцію Джонні Депп програв. Суддя Високого суду Лондона Ендрю Нікол відмовився задовольняти позов зірки і визнав його винним у фізичному насильстві над колишньою дружиною Ембер Герд в 12 з 14 випадків, про які говорила актриса, заявивши, що “звинувачення Герд, в основному, правдиві”. При цьому, актор не раз говорив, що ніколи не піднімав руку на жінок.

Я з південної сім’ї, і моя мати з самого народження прищеплювала мені правило: ти будеш південним джентльменом, або в тебе вб’ють цю норму поведінки. Навіть в дитинстві лицарство було надзвичайно важливою якістю для мене, і як би старомодно це не виглядало, я до сих пір ставлюся до цього дуже серйозно. Прямота, гідність, чесність і повага до жінок – це були якості джентльмена і якості, які я завжди мав мати. Як людина цієї культури я відчуваю, що це сильна і центральна частина мого морального кодексу. Я б ніколи не вдарив жінку ні за яких обставин. Я вважаю, що це просто неможливо, і цього ніколи не станеться, – говорив Депп в суді.

Скандальне розлучення і судові розгляди, що пішли слідом за ним, вкрай негативно позначилися на кар’єрі Джонні Деппа. Так, студія Warner Bros. відмовилася знімати Деппа в продовженні “Фантастичних звірів”, передавши його місце Мадсу Міккельсену, а пізніше і Netflix прибрав зі своєї бібліотеки всі проекти за участю Деппа. А днями стало відомо, що агенти Герд ведуть переговори з Warner Bros., щоб їй дали роль в “Фантастичних звірях”.

Читайте також: Солістка гурту Go_A вирішила прокоментувати роман з італійцем Даміано Давидом


Не пропустіть