Інсайдер назвав умови відновлення відносин Кім Кардаш’ян і Каньє Веста

Здавалося, шлюб Кім Кардаш’ян і Каньє Веста зруйнований назавжди. Зірка реаліті тихо подала на розлучення, намагаючись не коментувати ситуацію в ЗМІ. Пізніше, Кім раз у раз помічали на вечірках, в той час, як Каньє не стримував себе і розповідав про інтимні проблеми в шлюбі з Кардаш’ян.

Однак Кім, схоже, все ще готова повернути відносини з репером. Як повідомляють інсайдери Hollywood Life, зірка може сісти за стіл переговорів і навіть повернутися до Веста, «якщо він зміниться», і буде готовий «попрацювати» над відносинами.

Джерело впевнене, що ситуація ще може змінитися, якщо обидві сторони будуть налаштовані зберегти шлюб: «Двері для примирення Кім з Каньє були відкриті навіть після подачі на розлучення, але на даний момент вони все ще майже не спілкуються». Кардаш’ян вважає, що дала чоловікові достатньо шансів врятувати шлюб.

«Кім завжди говорить «ніколи не говори ніколи», але вона продовжує жити своїм життям. Якщо він зміниться і захоче попрацювати над їхнім майбутнім, вона, ймовірно, буде відкрита для розмов, але зараз цього не відбувається».

Повідомляється, що Кардаш’ян досі не охолола до Каньє і не хотіла розлучатися з чоловіком, а на розлучення наважилася лише коли зрозуміла, що ситуація безвихідна: «Вона завжди буде любити його, і він завжди буде любити її, і вони не просто так говорять, вони мають на увазі це, але шлюб не вдався для Кім. Вона не хотіла розлучення, але відчувала, що у неї немає вибору», – підсумувало джерело.

Нагадаємо, портал TMZ повідомив, що Кім Кардаш’ян подала на розлучення з Каньє Вестом в лютому цього року. Зараз пара залагоджує юридичні питання, в тому числі вони домагаються права спільної опіки над дітьми.

Читайте також: Оля Полякова розповіла про знущання однолітків у дитинстві


Не пропустіть