Солістка гурту Go_A вирішила прокоментувати роман з італійцем Даміано Давидом

Євробачення-2021 стало причиною палких обговорень, які ще й досі не вщухають. Так, Катерина Павленко, яка представляла Україну разом зі своїм колективом Go_A на пісенному конкурсі в Європі, вирішила відповісти на чутки стосовно роману з солістом гурту Måneskin, які ширяться в мережі.

Прихильники не перестають ставити жінці питання стосовно її стосунків з італійським співаком Даміано Давидом. Тож зірка вирішила не мучити своїх фоловерів, та розповісти усю правду у своєму Instagram.

Катерина запевнила своїх прихильників в тому, що їх з солістом Måneskin пов’язує виключно музика. Крім цього, вона наголосила, що їхні стосунки більше нагадують відносини між братом і сестрою і аж ніяк не схожі на романтичні. Павленко також зазначила, що Даміано дуже цікава та харизматична особистість.

Шанувальників також зацікавила можливість подальшої співпраці Go_A та Måneskin, на що Катерина відповіла ствердно. Насправді зірки вже працюють над колаборацією, проте є безліч моментів, які ще необхідно владнати.

Крім цього, нещодавно стало відомо, що Даміано Давид перебуває у стосунках з відомою італійською моделлю Джорджією Солері. Проте зірки віддають перевагу приховувати своє особисте життя від об’єктивів телекамер.

Читайте також: Солістка Go_A Катерина Павленко отримала престижну нагороду


Не пропустіть