Даша Ульянова розповіла, чи підтримує стосунки з Максимом Михайлюком

У фіналі шоу “Холостяк” головний герой Максим Михайлюк обрав чарівну Дашу Ульянову, яка і стала переможницею 10 сезону. Рівно рік по тому у пост-шоу 11 сезону жінка розповіла усю правду про те, які склалися їхні стосунки.

Пара розійшлася доволі швидко, не дочекавшись виходу останнього випуску шоу на телеекрани. Сьогодні Максим успішно будує стосунки з відомою моделлю Дашою Хлистун. Крім цього, чоловік нещодавно став батьком, у нього народилась донечка.

У ефірі каналу СТБ Даша Ульянова вирішила відверто відповісти на питання про те, чи підтримують вони відносини сьогодні. Жінка розповіла, що вони практично не спілкуються, адже у кожного з них тепер свої інтереси і окреме життя. Проте, Максим та Даша не забувають привітати одне одного з важливими подіями та святами.

Даша також зазначила, що вже не ображається на чоловіка. Сьогодні її цікавить тільки власна кар’єра та розвиток. Жінка активно займається самовдосконаленням та закликала усіх представниць прекрасної статі любити себе. Вона певна, що тільки тоді є шанс найти своє кохання та гідного чоловіка.

Крім цього, Ульянова розповіла, що її серце вже зайняте. Тільки розповідати якусь інформацію про свого обранця жінка не захотіла.

Читайте також: Олена Кравець відверто розповіла про дружбу з Оленою Зеленською


Не пропустіть