Андрій Джеджула відверто розповів про складні стосунки з дружиною

Відомий український шоумен та телеведучий Андрій Джеджула вирішив відверто розповісти про стосунки з дружиною. Нагадаємо, на початку року чоловік вдруге став батьком. Проте, проблеми в їх сім’ї почалися коли його дружина Юлія була ще вагітною. Вже тоді жінка звинувачувала його в жорстокому поводженні та побитті.

Попри те, що Андрію дуже важко говорити на цю тему, у програмі “Позаочі” чоловік все ж вирішив розповісти про те, що змінилось у їхньому житті за ці місяці.

Чоловік вважає, що уся ця ситуація – це намагання зашкодити його репутації. Тому він тримається осторонь, і вважає, що такі питання повинна вирішувати поліція. Крім цього, він наголосив, що дружина намагається показати його в поганому світлі, а з себе зробити жертву. Хоча насправді все зовсім інакше.

Станом на зараз у пари доволі складні стосунки, проте Андрій усіма способами намагається зняти напругу. Він наголосив, що у них з дружиною кардинально різні погляди на речі, тому він віддає перевагу мовчати. Юлія – годуюча мама, і чоловік просто уникає конфліктів, щоб не спричинити стресову ситуацію.

Сьогодні шоумен вважає, що робить усе для того, щоб спростити Юлії життя. Він дбає про неї, виконує різну домашню роботу, допомагає у вихованні маленької Аделіни. Проте, чоловік не виключає, що пара може розлучитися. Джеджула вважає, що в цьому випадку це буде рішення його дружини, а йому самому доволі складно уявити, як він буде виховувати донечку на відстані.

Читайте також: Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення Позитива та розповіла, чому ходить до психолога


Не пропустіть