Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення Позитива та розповіла, чому ходить до психолога

Українська співачка та ексучасниця гурту “Время и Стекло” Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення Позитива. Своєю думкою вона поділилась у програмі “Життя відомих людей”.

За словами виконавиці, про розлучення подружжя співачка дізналась набагато раніше. Вона відразу підтримала Позитива та побажала чоловіку достойно пережити в житті цей складний етап.

Надя Дорофєєва заявила, що для колишнього подружжя таке рішення було дуже важким. Однак, закохані не знайшли іншого виходу, тому вирішили розлучитись. А ще співачка впевнена в тому, що Позитив та його колишня дружина обов’язково будуть щасливими.

Також відома артистка розсекретила, чому ходить до психолога. За її словами, жінка ніяк не змогла знайти свою внутрішню гармонію. Раніше вона майже не думала про сім’ю, а увесь свій час присвячувала кар’єрі.

Однак, після карантину співачка багато чого переосмислила та почала читати мотиваційну літературу. Артистці, навіть, довелось записатись до психолога, щоб якнайшвидше вирішити проблему. Зараз жінка почуває себе набагато щасливішою та дякує коханому за постійну підтримку.

Читайте також: Надя Дорофєєва розповіла про купівлю нового будинку та стосунки з чоловіком


Не пропустіть