Надя Дорофєєва розповіла про купівлю нового будинку та стосунки з чоловіком

Відома українська співачка Надя Дорофєєва похизувалась, що разом з коханим чоловіком придбала новий будинок. Про це виконавиця розповіла у своєму новому інтерв’ю.

За словами артистки, раніше подружжя було впевнене, що ніколи не переїде в будинок, однак, через деякий час їхня думка змінилась. Зіркова пара придбала новий будинок й вже встигла туди заселитись.

Надя Дорофєєва поділилась, що в будинку є простора дитяча кімната. За словами артистки, коли в неї з’явиться дитина, то вона обов’язково буде жити в окремій кімнаті. Однак, подружжя планує пізніше зробити ремонт у дитячій кімнаті.

Також співачка похизувалась великою гардеробною кімнатою. За її словами, Дорофєєва завжди мріяла про простору гардеробну. Кухня в будинку буде разом з гостьовою. На думку співачки, це дуже комфортно. Разом з друзями закохані планують проводити там вільний час та смакувати смачною їжею.

А ще Надя Дорофєєва заявила, що її стосунки з коханим значно покращились. В подружжя ніколи не виникає суперечок чи непорозумінь. Перед купівлею будинку пара детально обговорила вподобання кожного з них та прийняла спільне рішення.


Не пропустіть