Ребел Вілсон чесно розповіла, про що шкодує після схуднення

41-річна актриса оголосила 2020-ий «роком здоров’я» та за 12 місяців наполегливої ​​роботи над собою кардинально змінилася, скинувши більше 30 кг. У недавньому інтерв’ю Ребел Вілсон поділилася подробицями свого схуднення і зізналася, що неймовірні результати затьмарює лише одна думка.

«Тепер, коли я знаю, що можу це зробити, мені іноді стає сумно, що я не зробила цього раніше, – поділилася зірка в інтерв’ю журналу InStyle. – Можливо, варто було спробувати ще в 30 років. Але у всіх свій шлях – це не гонка і не змагання… Я намагаюся не порівнювати себе з іншими, але, природно, у мене є співчуття до всіх, хто бореться із зайвою вагою, тому що я сама через це пройшла. І тому я ділилася своїм досвідом в Instagram».

«Звичайно ж, у мене є доступ до деяких дивних технологій, але я зрозуміла, що все змінюють маленькі речі, які ти робиш кожного дня. Сьогодні, наприклад, я пішла гуляти в Гріффіт-парк (в Лос-Анджелесі), і це не коштувало мені грошей. Кожен може більше ходити, пити більше води і постійно робити невеликі речі, які покращують життя. Ніколи не пізно почати, незалежно від того, скільки вам років», – додала Ребел.

Читайте також: Злата Огнєвіч зізналася, чи цілуватиметься з чоловіками на проєкті “Холостячка”


Не пропустіть