Експерт назвав найпоширеніші помилки при чищенні зубів

Скажіть, як ви чистите зуби? Зазвичай техніка очищення порожнини рота одна, багато її знають ще з дитинства, коли батьки ділилися досвідом використання зубної щітки. Спочатку ви очищаєте вимітаючими рухами верхню щелепу, потім переходите до нижньої. Не можна забувати про язик, там теж накопичується безліч мікробів. Але, виявилося, більшість людей чистить зуби неправильно, адже наші мами і бабусі теж помилялися.

Журналістка популярного британського видання The Sun Лорен Вінделов провела опитування серед стоматологів і з’ясувала головні помилки при очищенні порожнини рота, які призводять до руйнування емалі і частих походів до лікаря.

Так, наприклад, експерт зазначила, що необхідно не тиснути на зуби щіткою і чистити їх дбайливо, щоб уникнути ослаблення емалі. З цієї причини Вінделов рекомендує придбати ортодонтичну щітку, яка дозволяє акуратно очищати важкодоступні місця зубів і ясен.

Крім цього фахівець порадила звернути увагу на стан щітки. За словами журналістки, її слід міняти кожні чотири місяці або після закінчення терміну придатності.

Чим старіша щітка, тим гірше вона справляється зі своїм завданням, а значить, у вашому роті залишаються шкідливі бактерії», – пояснила автор матеріалу.

Читайте також: 4 продукти, які поступово руйнують ваші зуби

Не пропустіть