Колишній чоловік Брітні Спірс проти зняття опіки над співачкою

Слова Брітні Спірс в суді у справі про опіку без перебільшення вразили весь світ. Тепер про здоров’я співачки висловлюються її колеги, шанувальники і, звичайно ж, члени сім’ї. Так, своєю думкою поділився і колишній чоловік зірки Кевін Федерлайн. Він, як виявилося, скептично налаштований щодо повного звільнення Брітні з-під контролю рідних. Правда, свою точку зору екс-чоловік намагається висловлювати в ЗМІ через свого адвоката.

Так, Марк Вінсент Каплан поділився з Page Six, що у Кевіна є сумніви в доцільності такого різкого кроку через попередні медичні оцінки психічного здоров’я Спірс: «Я знаю, що вона розповіла в своїй заяві, що була переведена на літій в якості лікування, і я думаю, що цей препарат розглядається як дуже потужний психотропний засіб. Хочу сподіватися, що якщо якийсь медичний працівник прописав їй його, то на це були якісь реальні вагомі підстави».

«Отже, якби опіка була б різко припинена без оцінки ефективності, я впевнений, що Кевін, принаймні, хотів би знати, які були причини, які призвели до того, що їй це прописали. Кевіну потрібно поговорити з нею на цю тему».

Відзначимо, раніше колишній чоловік вже висловлювався через свого адвоката про судове засідання. Тоді він сказав, що щастя і внутрішня гармонія – це найважливіше, чого б він хотів для Брітні, так як це допоможе їй бути хорошою матір’ю для їхніх дітей.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко розповіла про форс-мажор на Євробаченні


Не пропустіть