Батько Брітні Спірс відповів на критику опікунства і розповів про розслідування заяв співачки

Минулого тижня 39-річна Брітні зробила тривожну заяву під час судового засідання, в тому числі про те, що їй було заборонено виймати спіраль, щоб завести дітей зі своїм бойфрендом Семом Асгарі. Поп-зірка також стверджувала, що їй сказали, що пара не може одружитися. Однак суд пізніше відхилив клопотання співачки і залишив її під опікою.

Тепер батько Брітні Джеймі відповів на звинувачення в обмеженні доньки під час 13-річного опікунства. Він повідомив в судових документах, що Джоді Монтгомері – менеджер по догляду, призначена тимчасово замінити його в якості опікуна, – винна у відсутності свободи у Брітні. «Монтгомері повністю відповідала за повсякденний догляд і медичне лікування пані Спірс, і саме вона приймала всі рішення, пов’язані з цими питаннями», – передає слова батька Брітні Page Six.

Джеймі стверджував, що він не намагався втручатися в подружні плани Брітні, вказуючи, що він дав своє благословення на заручини своєї дочки з Джейсоном Тревіком в 2011 році, коли вона все ще перебувала під опікою. Вони розлучилися в 2013 році.

Джеймі заявив, що він «був відрізаний від спілкування» з Брітні протягом майже двох років. Однак адвокат Джеймі, Вівіан Лі Торін, раніше сказала Good Morning America, що Джеймі і Брітні дуже часто розмовляли протягом 2020 року: «Насправді, на початку пандемії вони провели два тижні з іншими членами сім’ї, що сховалися в Луїзіані. Брітні і Джеймі їздили разом в далекі подорожі. Вони грали і працювали в сімейному саду, і щовечора Джеймі готував їжу, і сім’я насолоджувалася цим часом».

При цьому на слуханнях 23 червня Брітні зазначила, що надмірні обмеження мали місце задовго до того, як Монтгомері стала допомагати в опікунстві в вересні 2019 року. Співачка стверджувала, що в 2018 році вона була змушена відправитися в турне, незважаючи на те, що сказала своїм опікунам, що їй потрібна перерва.

Незважаючи на все це, юридична команда Джеймі хоче боротися з будь-якими заявами про «зловживання» в рамках опіки. «Пан Спірс вважає, що для цілісності процедури і в найкращих інтересах Брітні важливо, щоб Суд розпорядився провести розслідування питань і претензій, які вона підняла на слуханнях про статус 23 червня 2021 року», – йдеться в судових документах адвокатів.

Вони додали: «Або твердження виявляться правдивими, і в цьому випадку необхідно буде прийняти коригуючі заходи, або вони виявляться помилковими, і в цьому випадку опіка зможе продовжити свій курс. Неприпустимо, щоб опікуни або Суд нічого не робили у відповідь на свідчення міс Спірс».

Згідно з судовими документами, Джеймі не зацікавлений у відновленні своїх обов’язків опікуна. Його команда також стверджувала, що адвокат Брітні, Сем Інгхем III, діяв всупереч бажанню свого клієнта, звернувшись з проханням зробити Монтгомері постійним опікуном Брітні ще в березні. «Знову ж таки, грунтуючись на її власних недавніх заявах в Суді, неясно, чи знає пані Спірс взагалі і чи згодна із заявами в клопотанні про призначення Джоді Монтгомері, в тому числі конкретно про те, що у неї немає можливості дати інформовану згоду на власне медичне лікування. Це те, що вимагає додаткового розслідування», – сказав Торін.

За словами адвоката Брітні, Джоді Монтгомері спростовує твердження Джеймі Спірса про те, що вона намагалася блокувати спроби Брітні вийти заміж або завести дитину: «Я можу однозначно заявити, що Джоді захищає Брітні і її благополуччя. Хоча вона не контролює фінансові активи Брітні, вона несе відповідальність за неї, і якщо Брітні хоче, щоб будь-яке питання було винесено на розгляд Суду, міс Монтгомері завжди може це зробити. З самого початку її призначення у вересні 2019 року у пані Монтгомері і медичної команди, яку вона зібрала, була одна головна мета – допомогти і заохотити Брітні на її шляху до того, щоб більше не потребувати опіки».

Райт сказав, що, будучи ліцензованою приватною професійною довіреною особою, Монтгомері за законом зобов’язана дотримуватися Кодексу етики. При цьому на слуханнях 23 червня Брітні зазначила, що Монтгомері іноді заходила «занадто далеко» в своїх методах нагляду; Райт допустив, що були деякі «ускладнення» через пандемію COVID-19 в 2020 році.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко розповіла про форс-мажор на Євробаченні


Не пропустіть