Дзідзьо пояснив, чому не допомагає своїй дружині будувати сольну кар’єру

Нещодавно дружина відомого українського артиста Дзідзьо SLAVIA вирішила поділитися особистим та розповіла всю правду про стосунки зі співаком. Жінка повідомила, що чоловік абсолютно не допомагає їй побудувати сольну кар’єру. Сьогодні, Дзідзьо вирішив відповісти на слова дружини та пояснити, чому він так поводиться.

Співак розповів, що коли у 2020 році Ярослава вирішила випустити свій перший кліп, він був дуже здивований і дізнався про це вже по факту. З ним ніхто не радився і не просив ніякої допомоги. Створити ролик жінці допоміг Анатолій Безух, який є продюсером Дзідзьо. Крім цього, зробив він це абсолютно безкоштовно.

Сама пісня “Я тобі не мамка” розповідає про непрості стосунки у сім’ї Ярослави та Михайла. Випустивши свій перший кліп, SLAVIA дала зрозуміти, що більше не планує жити в тіні зіркового чоловіка, а він, в свою чергу, заявив, що не буде їй допомагати на шляху до самореалізації.

В своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” Дзідзьо пояснив, чому вирішив прийняти саме таке рішення. Співак вважає, що кожна людина повинна створити себе самостійно. Якщо люди вважають, що хтось може їм в цьому допомогти, вони роблять велику помилку, адже так не буває, це міф. Для того, щоб чогось досягти, потрібно багато працювати, і ніхто не буде робити це за вас. Адже це, перш за все, відповідальність.

Читайте також: Дружина Дзідзьо розповіла про його стосунки з Олею Цибульською


Не пропустіть