Зірка серіалу “Школа” Єлизавета Василенко вперше розповіла про зґвалтування

Відома українська акторка Єлизавета Василенко ошелешила фанів своїм відвертим зізнанням. Зірка серіалу “Школа” вперше розповіла, що була жертвою сексуального насилля. В інтерв’ю на YouTube-шоу “Пушка” дівчина поділилась усіма подробицями зізнання.

Єлизавета Василенко поїхала в Росію у нову модельну агенцію. Проте, пізніше дівчина зрозуміла, що потрапила в ескорт. Саме там акторка познайомилась зі своєю майбутньою сусідкою по кімнаті, яка працювала ескортницею. Через деякий час вона запросила Єлизавету на святкування свого дня народження. Акторка погодилась й прийшла до дівчини. Саме там Єлизавету зґвалтували.

За словами акторки, сусідка познайомила її зі своїм хлопцем, який був набагато старшим за неї. Пізніше дівчині підсипали щось в алкоголь. Вона заснула й не пам’ятала, що з нею робили.

Проте, коли акторка прийшла до тями, то побачила, що її ґвалтують. За словами дівчини, вона ледь втекла від кривдника. Єлизавета Василенко гола вибігла на вулицю й зловила таксі. Дівчина боялась, що таксист теж її скривдить, проте чоловік відразу все зрозумів й допоміг акторці.

Єлизавета зі сльозами на очах згадує цю моторошну історію. Вона вперше розповіла її публічно. Навіть мама акторки не знала, що її донька була жертвою сексуального насилля.

Читайте також: Шерон Стоун зізналась, що її з сестрою ґвалтував дідусь


Не пропустіть