Шерон Стоун зізналась, що її з сестрою ґвалтував дідусь

Знаменита американська акторка Шерон Стоун ошелешила фанів своїм зізнанням. Жінка розповіла, що її з сестрою довгий час ґвалтував дідусь. В автобіографії “The Beauty of Living Twice”, акторка розповіла про жахливі спогади з дитинства та сексуальне насилля, яке пережила з сестрою.

Шерон Стоун та її молодша сестра Келлі поділилися ідеєю з матір’ю, проте вона була категорично проти. Жінка не хотіла, щоб такі подробиці знав увесь світ. Однак, сестрам все-таки вдалося переконати свою маму.

За словами Шерон Стоун, акторка два рази переписувала свою книгу. Зірка розповіла, що одного разу в неї відбулася довга розмова з мамою, яку жінка записала. Тоді знаменитість сильно хворіла й майже не вставала з ліжка. Після довгої розмови, Шерон Стоун вирішила присвятити книгу мамі.

Також акторка заявила, що в автобіографії розповість не лише про те, як в юному віці стала жертвою сексуального насилля, а й про важку операцію. За словами Шерон Стоун, колись жінка опинилась на межі життя і смерті через інсульт.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sharon Stone (@sharonstone)

Читайте також: Jerry Heil отримала сильний сонячний опік у відпустці


Не пропустіть