Дружина Дзідзьо розповіла про його стосунки з Олею Цибульською

Не так давно дружина відомого співака Дзідзьо розпочала приголомшувати кумирів своїми відвертими зізнаннями. Slavia не стала приховувати проблеми у стосунках, а, навпаки, розповіла про них в інтерв’ю. За словами жінки, зараз вона зовсім не відчуває себе щасливою. Дружина Дзідзьо мріє стати мамою, проте артист ніяк не наважується на цей важливий крок.

Також не так давно співачка розповіла, які відносини в її чоловіка з Олею Цибульською. Колись ходили чутки, що в них роман, тому Slavia не любить говорити на цю тему. Проте, жінка все-таки розповіла, чи ревнує коханого до артистки.

За її словами, саме Slavia познайомила Дзідзьо з Цибульською. Подружжя часто їздило на фестивалі у присутності артистки. А через деякий час Цибульська попросила номер телефону Дзідзьо.

Slavia зізналась, що дуже часто плакала, адже її чоловік постійно проводив час зі своєю колегою. Проте, таку поведінку артист пояснював тим, що в нього багато роботи. Дружина Дзідзьо категорично проти його спілкування з Цибульською. Вона ревнує свого чоловіка й мріє, що все-таки він усвідомить, що вчинив неправильно.

Читайте також: Заради коханого дружина Дзідзьо відмовилася від участі в популярному проєкті “Х-фактор”


Не пропустіть