Дружина Володимира Остапчука розсекретила, чи спілкується з дітьми телеведучого

Відома нотаріусиня Христина Горняк постійно виходить на зв’язок з фоловерами. Найчастіше жінка спілкується з ними на тему стосунків з ексдружиною Володимира Остапчука.

Проте, на цей раз шанувальники поцікавились, чи підтримує вона зв’язок з дітьми свого коханого. Відповідь на це запитання Христина Горняк опублікувала в Instagram-stories.

За словами жінки, в неї чудові стосунки з донечкою шоумена. Однак, на жаль, нотаріусиня бачила дівчинку лише декілька разів. Олена Войченко категорично забороняє дітям відвідувати дім свого батька.

Також жінка постійно називає Христину Горняк повією. Дружина Володимира Остапчука дуже обурена таким ставленням. За словами нотаріусині, екскохана шоумена звинувачує у своєму розлученні саме її.

Також Христина Горняк зізналась, що декілька разів намагалась знайти з Войченко спільну мову. Проте, жінка так і не дозволяє бачитись дітям зі своїм батьком.

Кохана Володимира Остапчука впевнена, що все налагодиться. Вона не проти спілкуватись з дітьми телеведучого. Жінка, навпаки, мріє з ними потоваришувати.

А ще вона зізналась, що пообіцяла донечці Володимира Остапчука разом приготувати піцу. Нотаріусиня все-таки сподівається, що виконає свою обіцянку.

Читайте також: Співачка Мята вперше розсекретила діагноз свого 13-річного сина


Не пропустіть