Співачка Мята вперше розсекретила діагноз свого 13-річного сина

Популярна українська співачка Юлія Загорська, яка відома під псевдонімом Мята, вирішила відверто розповісти про діагноз одного зі своїх синів. Жінка виховує двох чудових дітей – 13-річного Юрія та 7-річного Матвія.

У програмі “Зірковий шлях” Мята вперше зізналась, який діагноз в її сина. За словами артистки, старший син має ураження головного мозку.

Раніше хлопчик навчався у приватній школі. За навчання сина Мята платила 25 тисяч гривень кожного місяця. Однак, після десяти років жінка віддала хлопчика у державну школу.

За словами співачки, наразі 13-річний Юрко навчається в інклюзивному класі. Також Мята повідомила, що довгий час її сину не могли поставити правильний діагноз.

На щастя, жінці все-таки вдалося знайти лікаря, який неабияк допоміг хлопчику. За словами люблячої мами, її син є звичайною дитиною. Однак, багато людей цього не розуміють.

Вони вважають, що такі діти повинні виховуватись у школах-інтернатах. Мята робить все можливе для того, щоб в її дітей було найкраще майбутнє.

Артистка докладає максимум зусиль, щоб 13-річний Юрко не відчував себе самотнім та нещасним. Шанувальники побажали сину Мяти міцного здоров’я та швидкого одужання.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Співачка Мята (@myataua)

Читайте також: Лідія Таран показала, який конфуз трапився з нею прямо на зйомках


Не пропустіть