З косою до поясу та в купальнику: Ольга Сумська показала себе 20-річною

Ольга Сумська полюбляє ділитись з фанами архівними кадрами. Жінка часто пригадує, якою була в дитинстві чи молодості. Не так давно відома акторка опублікувала чорно-білу світлину, на якій постала 20-річною.

Кадр жінка запостила в Instagram-stories. Перед камерою юна Ольга Сумська позує в купальнику. Вона зображена на тлі річки. Колись в артистки була довга коса до поясу. Зірка українського шоу-бізнесу неабияк пишалась своїм розкішним волоссям.

У 20-річному віці Ольга Сумська мала напрочуд струнку фігуру. А ще артистка майже не користувалась косметикою. Знаменитість завжди мала не лише красиву зовнішність, а й неабиякий талант.

Зірка часто пригадує початок своєї кар’єри. За її словами, молодість це найкращий період в житті кожної людини. Архівне фото Сумської відразу вподобала шалена кількість фанів.

Вони зізнались, що артистка зовсім не змінюється. У 20-річному віці співачка мала розкішний вигляд. Однак, за словами шанувальників, зараз вона виглядає не менш привабливою.

Фоловери подякували жінці за те, що дуже часто вона ділиться архівними кадрами. А ще шанувальники звернули увагу на розкішну косу артистки. За їхніми словами, багато дівчат мріють про таке красиве волосся.

Читайте також: 52-річна Надія Матвєєва похизувалась розкішною фігурою у синьому бікіні


Не пропустіть