Нікіта Добринін планує влаштувати сімейну відпустку вартістю 225 тисяч гривень

Український блогер, телеведучий та головний герой “Холостяка” Нікіта Добринін неабияк спантеличив мережу. Не так давно чоловік розсекретив, що зовсім скоро відправиться з сім’єю у довгоочікувану відпустку.

За словами Добриніна, на цей відпочинок він чекав дуже довго. А ще телеведучий розсекретив вартість своєї відпустки. Чоловік повинен заплатити 225 тисяч гривень за тур в Туреччину.

Нікіта Добринін похизувався, що обрав для сім’ї найкращий готель. Зіркове подружжя планує відправитись на відпочинок з маленьким сином. Тому, люблячі батьки обрали найкраще місце для відпустки.

Також Нікіта Добринін прокоментував чималу суму майбутнього відпочинку. За його словами, чоловік був неабияк здивований. Однак, коханий Даші Квіткової зовсім не пожалів, що обрав саме такий тур.

Він безмежно щасливий, що може дозволити собі полетіти в будь-яку країну та чудово провести відпустку. А ще Нікіта Добринін з нетерпінням чекає на довгоочікуваний відпочинок в теплих краях.

Шанувальники побажали сім’ї Добриніна чудово провести час в Туреччині. Проте, за словами деяких фоловерів, витрачати таку велику суму на відпочинок є безглуздо.

Читайте також: Нікіта Добринін показав підрослого сина та дружину-красуню


Не пропустіть