Євгенія Власова заявила, що ніколи не кохала свого чоловіка

Відома українська артистка Євгенія Власова, яка здобула шалену популярність на початку 2000-их, шокувала мережу своїм зізнанням.

Не так давно жінка розповіла, що ніколи не кохала свого чоловіка. Такими подробицями Євгенія Власова поділилась у другому прямому ефірі “Танців з зірками”.

Артистка зізналась, що за 43 роки свого життя ніколи по-справжньому не кохала. За свого чоловіка вона вийшла заміж, тому що завагітніла. Євгенія Власова повідомила, що тоді в її житті був найскладніший період.

Протягом всієї вагітності жінка перебувала в нервовому напруженні. Зірка українського шоу-бізнесу зовсім не відчувала підтримки від свого чоловіка. А ще вона потрапила у фінансову та моральну залежність.

Євгенія Власова зізналась, що була впевнена у закінченні своєї кар’єри. Через несподівану вагітність артистка змушена була забути про сцену та всі свої мрії.  Однак, попри нещасливе подружнє життя співачка вдячна чоловіку за чудову донечку. За словами Євгенії Власової, саме дівчинка є сенсом її життя.

А ще артистка розсекретила, що ініціаторкою завершення стосунків була саме вона. Проте, на офіційне розлучення подав її чоловік. Також Євгенія Власова повідомила, що він вимагав провести ДНК-тест, адже сумнівався у своєму батьківстві. За словами жінки, для неї це було надзвичайно боляче та образливо.

Читайте також: Тіна Кароль зізналась, чому зовсім не вживає алкоголь


Не пропустіть