Юрій Горбунов засвітив обличчя свого крихітного сина

Популярний український шоумен Юрій Горбунов вирішив потішити мережу новим фото з новонародженим сином. Телеведучий вперше засвітив обличчя хлопчика й показав, як проводить з ним час.

На сторінці в Instagram чоловік розмістив красивий кадр. Перед камерою Юрій Горбунов постав з маленьким сином на руках. Він ніжно пригорнувся до хлопчика й продемонстрував милу усмішку.

Щасливий батько не може натішитись появі ще одного малюка в його сім’ї. Юрій Горбунов бере активну участь у вихованні маленького сина. Він проводить з хлопчиком багато часу та насолоджується батьківством.

На фото телеведучий позує у футболці білого кольору. Його син Данило теж зображений у вбранні такого ж самого кольору. Юрій Горбунов наполовину засвітив обличчя хлопчика. Адже, зіркове подружжя ще не готове показувати свого сина на публіку. Щасливі батьки огортають Данила ніжністю, любов’ю та турботою.

У дописі телеведучий залишив неймовірно зворушливу фразу. За його словами, з любов’ю він перебуває на одному диханні з маленьким сином. Шанувальники засипали щасливого батька безліччю компліментів.

Вони побажали телеведучому завжди залишатись таким усміхненим та життєрадісним. А ще, за словами фоловерів, Юрію Горбунову дуже личить бути батьком.

Читайте також: Антоніна Матвієнко розчулила мережу архівним роликом, показавши себе 9-річною дівчинкою


Не пропустіть