Ілона Гвоздьова показала запальний танець зі свекрухою

Популярна танцівниця Ілона Гвоздьова постійно демонструє величезну любов до хореографії. Жінка часто публікує ролики, в яких танцює. Велика кількість фоловерів з нетерпінням чекають на відео зірки, адже Гвоздьова постійно піднімає їм настрій.

На цей раз зірка знову продемонструвала запальний танець. Проте, компанію жінці склала її свекруха. В ролику Ілона Гвоздьова постала з мамою свого чоловіка. За її словами, зі свекрухою танцівниця перебуває у чудових стосунках.

Вона вважає жінку своєю подругою та часто проводить з нею час. Перед камерою Ілона Гвоздьова постала у стильному рожевому костюмі. Свекруха танцівниці теж позувала у красивому вбранні. Вона одягнула костюм, який складався зі штанів вільного крою та жакета.

В ролику жінки вміло демонструють свої рухи, тримаючись за руки. У дописі Ілона Гвоздьова зізналась, що обожнює танцювати з мамою свого чоловіка. За словами жінки, в неї найкраща свекруха.

Фани вподобали новий ролик Гвоздьової та засипали жінок великою кількістю приємних слів. А ще шанувальники зізнались, що свекруха танцівниці має приголомшений вигляд.

Читайте також: Співачка Мята вперше розсекретила діагноз свого 13-річного сина


Не пропустіть