Дружина Андрія Джеджули розповіла, що чоловік часто піднімає на неї руку

Юлія Леус, яка є дружиною українського шоумена Андрія Джеджули, спантеличила фанів своїм зізнанням. Вагітна жінка розповіла, що чоловік часто піднімає на неї руку.

Не так давно на особистій сторінці в Instagram вона поділилась фото, на якому зображено, що Юлія в лікарні. За її словами, Леус потрапила туди через сильний стрес. Загроза викидня минула, але дружина шоумена почуває себе все ж доволі погано. Спочатку жінка приховувала причину, через яку опинилась в лікарні. Проте, пізніше вона розказала всю правду підписникам у прямому ефірі.

За словами Юлії, в її чоловіка вже давно змінилося ставлення до неї. Андрій Джеджула перестав піклуватися про дружину та почав піднімати на неї руку. Також жінка розповіла, що, навіть, перебуваючи в лікарні, вона відчуває себе самотньою. Шоумен ні разу не поцікавився станом здоров’я Юлії. Проте, Андрій заперечує всі слова дружини. Він розповідає, що завжди піклується про жінку та ніколи не піднімав на неї руку.

Юлія повідомила про своє рішення. Вона планує розлучитись з чоловіком та не вписувати його ім’я у батьківстві майбутньої дитини.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юля Джеджула (@yla__yla)

Читайте також: Дружина Андрія Джеджули потрапила до лікарні через загрозу викидня


Не пропустіть