Камалія розповіла про свій візит до онкологічного центру

Відома українська співачка Камалія, яка має велику популярність, поділилася зі своїми підписниками тим, що відвідала онкологічний центр. На особистій сторінці у Facebook вона написала слова, над якими задумалися сотні жінок.

Знаменитість повідомила, що народилася в сорочці та має дуже сильного ангела-охоронця. Камалія вдячна Богу за те, що вчасно звернулася до фахівців. Проте, причину свого візиту в Національний інститут раку співачка ніяк не коментує.

Про відвідування онкологічного центру Камалія повідомила в інтерв’ю програми “Зірковий шлях”. Єдине, що розповіла артистка, це про свій стан здоров’я. За словами української знаменитості, на даний момент вона здорова.

Також співачка рекомендує всім жінкам вчасно звертатися до лікаря та стежити за своїм здоров’ям. Зірка нагадала, що проходити огляд потрібно кожного року за умови, якщо немає ніяких скарг. При будь-якій зміні в організмі, слід негайно йти до лікаря. А ще Камалія пообіцяла дати інтерв’ю про свій візит до онкологічного центру в наступному році.

Читайте також: Камалія відверто розповіла про те, як її намагалися зґвалтувати в дитинстві


Не пропустіть