Дмитро Дікусар відверто розповів про почуття до Олени Шоптенко та про болісний розрив

Дмитро Дікусар, який є відомим українським хореографом, вирішив відверто розповісти про стосунки зі своєю колегою по танцполу Оленою Шоптенко. У своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” чоловік розповів, як починалася їхня історія кохання та про те, як важко переживав розрив стосунків.

Виявляється, Олена дуже довго не показувала свою симпатію Дмитру. Дікусар думав, що сильно дратує жінку на початку їхнього знайомства. Він навіть бачив, як сильно рухалися її вилиці, коли вона на нього дивилась.

Саме тому, коли Олена запропонувала йому танцювати в одному балеті, він спочатку не повірив. Йому важко було уявити дует двох самодостатніх хореографів. Проте, пара швидко розподілила між собою обов’язки і танцівникам вдалося створити чудовий дует. Після цього Дмитро помітив, що Олена вже не дивиться на нього так зверхньо, як спочатку. Більше того, вони швидко стали друзями, а згодом це почуття переросло у щось більше.

Дікусар зрозумів, що кохає Олену тоді, коли жінка після репетицій бігла з кимось на побачення, а він в цей час просто місця собі не знаходив. Вже у 2013 році Дмитро повів Олену під вінець. Вони проводили разом багато часу, разом працювали, та навчались, Шоптенко вдосконалювала свої навчики в танцях, а Дікусар вивчав режисуру у Нью-Йорку. І по поверненню додому, пара зрозуміла, що щось змінилося. Через три роки Олена та Дмитро вирішили розлучитися.

“Я кохав. Кохав. Довго. Сильно. Ніхто ні від кого не йшов. Як би хто не говорив. Як би Олена … Це було обопільне рішення. Доросле. Нелегке. Не одразу. Ми намагалися. Були моменти, ми роз’їжджалися. З’їжджалися”, – поділився Дмитро.

Дмитро дуже важко переживав розрив, він дуже сильно кохав Шоптенко і тому, йому було важко її відпустити. Після такого важкого розлучення хореограф змінив своє ставлення до багатьох речей, до себе та жінок. Він зрозумів, що для того, щоб будувати щасливі стосунки, потрібно спочатку зробити щасливим себе.

Наразі серце Дікусара вільне. Чоловік приділяє увесь свій час роботі, яка є найулюбленішою справою в його житті.

Читайте також: Дмитро Дікусар розповів, чому не розвінчався з Оленою Шоптенко


Не пропустіть