Дмитро Дікусар розповів, чому не розвінчався з Оленою Шоптенко

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко були справжнім прикладом для всіх зіркових пар. Вони одружилися в 2013 році. Цей процес був для них дуже відповідальним та серйозним. Пара, навіть, вирішила повінчатися в церкві. Проте, через три роки відомі танцівники розлучилися.

Втім, пара досі повінчана. Дмитро Дікусар пояснив все тим, що не потребує розвінчення. За його словами, танцівник дізнався, що це не обов’язковий обряд. Після такої процедури людині просто дають довідку й вона знову може вінчатися. Проте, Дмитро не поспішає одружуватися вдруге, тому вважає, що йому такої довідки не потрібно.
За словами відомого танцівника, зіркова пара познайомилася ще в 2007 році. Тоді в них виникли сильні почуття одне до одного. Дмитро зізнався, що, навіть, коли вони просто зустрічалися, то всеодно вважали себе подружжям. Після одруження пара жила разом протягом трьох років, але в якийсь момент зрозуміла, що їхні стосунки вже не такі, як були раніше, тому вирішила розлучитися. На даний момент Дмитро Дікусар ніяк не коментує своє особисте життя, проте всі вважають його холостяком.

Читайте також: Олена Шоптенко показала, як відсвяткувала свій день народження


Не пропустіть