Ольга Навроцька зізналася, чому не хоче народжувати дитину

Відома українська дизайнерка та дружина Олега Михайлюти Ольга Навроцька розповіла, чому не планує народжувати дитину. За словами жінки, в її віці дуже складно виносити та народити здорову дитину. 46-річна жінка поділилася своїм особистим життям у програмі “Зірковий шлях”. Ольга зізналася, що не задумується над тим, щоб стати мамою, проте її чоловік не проти мати ще одну дитину.
Зіркова пара живе разом вже 11 років у цивільному шлюбі. За словами Ольги Навроцької її абсолютно влаштовують такі стосунки. Також дизайнерка відповіла, чому вони досі не одружилися. Справа в тому, що, коли Олег зробив їй пропозицію руки та серця, то на той момент жінка хотіла розірвати стосунки. Ольга Навроцька повідомила за якої обставини вона вийшла б за нього. За словами відомої дизайнерки, їй сподобалося б, якби пара напилась в Лас-Вегасі, а потім одружилася.

Також відомо, що в Олега вже є дитина. До знайомства з Ольгою в нього були стосунки. Артист зустрічався з журналісткою, яку звали Настя. Проте, коли дівчина завагітніла, він розірвав з нею стосунки та повернувся до Навроцької.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла, як їй вдалося схуднути на 30 кг


Не пропустіть