Ксенія Мішина розповіла, як їй вдалося схуднути на 30 кг

Головна холостячка країни Ксенія Мішина, яка не так давно зробила свій вибір та продовжила стосунки з Олександром Еллертом, розповіла про дієти та схуднення. За словами жінки, під час вагітності Ксенія набрала 30 кг. Зайвої ваги після пологів їй було дуже важко позбутися. У програмі “Зірковий шлях” акторка поділилася секретом свого схуднення.

Мішина серйозно вирішила зайнятись спортом. Кожний ранок Ксенії розпочинався з пробіжки. Жінка зізналася, що витрачала понад годину часу для того, щоб біг був ефективним. Таким чином протягом півроку Ксенія Мішина займалася спортом і він допоміг їй повернути колишні форми. Також жінка повідомила, що перепробувала дуже багато дієт, але всі вони лише завдали шкоди здоров’ю. Тоді акторка вирішила правильно харчуватися та регулярно займатись спортом.

Після цієї історії шанувальники пишаються стараннями Ксенії. Вони не можуть повірити, що колись тендітна дівчина могла важити так багато.

Для багатьох жінок Мішина стала справжнім прикладом. Своїми зусиллями та стараннями вона довела всім, що будь-хто може змінити своє тіло, якщо дійсно цього захоче. Проте, акторка застерігає від жорстоких дієт, які можуть дуже сильно нашкодити здоров’ю.

Читайте також: Ксенія Мішина відверто розповіла про стосунки з Олександром Еллертом


Не пропустіть