Відома українська актриса Анна Кошмал вперше показала свого чоловіка

Відома українська актриса Анна Кошмал, яка знялася в десятках фільмів, вперше за довгий час показала свого чоловіка. На особистій сторінці в Instagram вона опублікувала світлину, на якій зображена з коханим.

Анна одягнена в красиву весільну сукню. Одна із головних героїнь серіалу “Свати” ретельно приховувала інформацію про чоловіка. За словами актриси, раніше вона відчувала симпатію до одного із партнерів по танцювальній студії. Пізніше її коханим став оператор зі знімального майданчика “Сватів”.
На даний момент про чоловіка Анни Кошмал нічого невідомо. Актриса одружилася з ним взимку 2017 року, а пізніше подарувала коханому сина Михайла. Її дуже рідко можна побачити у публічних місцях разом з чоловіком. Анна ніяк не коментує те, чому вона так приховує сімейне життя.

Шанувальники вражені красою та професіоналізмом молодої актриси. Вони захоплюються її енергійністю та стараннями. Анна Кошмал є однією з найпопулярніших українських актрис. За своє життя 26-річна дівчина зробила вагомий внесок у розвиток кіномистецтва. Вона неодноразово отримувала головні ролі та була двічі номінована на українську телевізійну премію “Телетріумф”.

Читайте також: Настя Каменських вразила шанувальників дитячими фото


Не пропустіть