73-річна Софія Ротару приголомшила своїм виглядом

Софія Ротару, яка є народною артисткою України, не перестає дивувати шанувальників своїм неймовірно молодим виглядом. 73-річна жінка вирішила дати інтерв’ю у програмі “Світське життя”. Не так давно у соцмережах з’явилося фото, на якому зображена Софія Ротару.

Вона позує з Катериною Осадчою, щиро усміхаючись. Одягнена народна артистка України в сукню яскраво червоного кольору. Доповнюють образ темний манікюр та вечірній макіяж.
Шанувальники просто вражені таким молодим виглядом співачки. Вони не вірять, що їй виповнилось 73 роки. Софія Ротару має чудову фігуру та зовнішність. Фани запевняють, що відома артистка зовсім не змінилася. Вона залишилась такою красивою, як була 20 років тому. За їхніми словами, Софія Ротару є прикладом для багатьох українських жінок.

Багато хто цікавиться, в чому полягає секрет такого молодого вигляду. Проте, співачка коментує все тим, що все залежить від того, наскільки людина себе любить. Вона закликає всіх жінок не забувати про своє здоров’я та емоційний стан.

Читайте також: Колишня директорка Софії Ротару розповіла, як викрала у співачки 7 мільйонів рублів


Не пропустіть