Міка Ньютон повідомила про важку хворобу, яку ледь не переплутала з коронавірусом

Відома українська співачка Міка Ньютон, яка нещодавно поборола рак, знову опинилася прикутою до ліжка. Цього разу жінку вразила астма, яку вона спочатку переплутала з ковідом. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцемережі Instagram.

Міка наголосила, що насправді за “ідеальним” життям, яке ми часто бачимо на сторінках у відомих людей, часто ховаються серйозні проблеми і переживання, які вони майстерно приховують від своїх шанувальників. Адже кожен сам робить вибір і вирішує про що розповідати, а про що варто помовчати. Так жінка зізналася, що хоче тільки надихати та спонукати своїх прихильників, а тому публікує десь приблизно 10% реальної інформації зі свого життя.

Так у своєму дописі Ньютон вирішила розповісти, що не все так ідеально, як здається на перший погляд. Співачка була зушена звернутися до медиків за невідкладною допомогою, оскільки почувалася дуже погано. Вона вважала, що захворіла на коронавірус, проте, як виявилося у неї був приступ астми.

Міка розповіла, що вже декілька днів практично не встає з ліжка через брак сил. Вона втратила голос, та приймає відповідні ліки, щоб побороти недугу. Свій допис вона супроводила яскравою світлиною, яку зробила ще тиждень тому. На ній Ньютон позує у ефектній блискучій сукні, сидячи на червоному велюровому дивані. Свій образ співачка підкреслила яскравою червоною помадою та хвилястою зачіскою.

Міка пообіцяла своїм шанувальникам говорити не тільки про хороше, а й висвітлювати важкі для неї теми боротьби за своє здоров’я.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mika Newton (@mikanewton)

Читайте також: Міка Ньютон розповіла, що її рідні теж хворіли онкологією


Не пропустіть