Ольга Куриленко відверто розповіла про важке життя українських жінок

Ольга Куриленко, яка є відомою голлівудською актрисою та має українське походження, вирішила розповісти про важке життя наших жінок. Своїми роздумами зірка поділилася на своїй сторінці у мережі Instagram.

Куриленко опублікувала архівну світлину, на якій ще зовсім маленька позує з мамою. Дівчинка ніби повисла у рідної людини на шиї та ніжно обіймає її. У своєму дописі під фото Ольга вирішила розповісти про свої дитячі роки. Мама виховувала її сама, проте їй пощастило народитися у заможній сім’ї.

Ольга розповіла, що в Україні є дуже багато матерів-одиначок, які ледве зводять кінці з кінцями. Багато з них взагалі живуть на межі бідності і дуже часто просто змушені відмовлятися від своїх дітей, та віддавати їх у сиротинці.

Куриленко також зазначила, що діючій владі варто звернути увагу на соціальну допомогу, яку варто надавати таким сім’ям. Вона вважаэ, що заміть того, щоб відкривати нові дитячі будинки, варто дати можливість людям зберегти сім’ю.

Шанувальники були в захваті від публікації зірки та залишили безліч схвальних коментарів. Вони зазначили, що їй дуже пощастило мати таку маму, та назвали її  справжньою героїнею.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial)

Читайте також: Аlyona Аlyona зізналась, що їздила на відпочинок з чоловіком, в якого є кохана дівчина


Не пропустіть