Даша Астаф’єва потрапила до лікарні через внутрішню кровотечу

Даша Астаф’єва, яка є відомою українською співачкою, була терміново госпіталізована до лікарні. Причиною цього став внутрішній крововилив, який раптово трапився у зірки. Про це вона повідомила на своїй сторінці у мережі Instagram.

У своєму дописі Даша закликала своїх шанувальників уважніше ставитися до свого здоров’я та розповіла деталі моторошної ситуації. Співачку два дні мучив нестерпний біль у животі, проте вона не надала цьому особливого значення, оскільки по плану у неї мали бути критичні. Жінка продовжувала працювати та вживала знеболювальні препарати. Коли лікарські засоби перестали працювати Даша вирішила, що це прояви перевтоми та стресу і що після відпочинку все мине. Проте вночі біль посилився.

Рідні та близькі вмовляли зірку поїхати в лікарню але вона була певна, що біль тимчасовий. Крім того, на ранок у неї були заплановані зйомки, до яких вона дуже ретельно готувалася. Астаф’єва просто не хотіла підвести свою команду і терпіла біль.

Рідним все ж таки вдалося відправити співачку до лікарні, де вона пройшла усі необхідні обстеження. Саме там їй діагностували внутрішню кровотечу. Сьогодні Даші вже зняли шви та запевнили, що у неї все добре.

Тільки після цього Астаф’єва знайшла усю необхідну інформацію про свій стан, та зрозуміла, що їй неймовірно пощастило і вона залишилась живою. Співачка подякувала рідним та близьким за допомогу, а також відзначила, що лікарка, яка її лікувала, є героїнею для неї.

Даша закликала шанувальників не робити у критичних ситуаціях так, як зробила вона, та завжди звертатися за консультацією та допомогою до спеціалістів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Даша Астафьева (@da_astafieva)

Читайте також: Влад Яма розповів про неприємний інцидент, який трапився з українською поліцією


Не пропустіть