Влад Яма розповів про неприємний інцидент, який трапився з українською поліцією

Знаменитий український хореограф Влад Яма ошелешив фанів своєю історією. В інтерв’ю Катерині Осадчій чоловік розповів, що мав проблеми з поліцією. Також Влад Яма пригадав, як відпочивав з сім’єю в Америці. Там він подарував дружині незабутні емоції, давши можливість покататись на дорогій автівці Lamborghini.

За кермом автомобіля перебувала дружина хореографа. Їй настільки сподобалось катання, що Лілія не на жарт збільшила швидкість. Проте, подружжя пригадало, які в Америці штрафи й жінка пригальмувала.

Також популярний танцівник розповів про відносини з українською поліцією. Під час презентації проєкту “Маскарад” автомобіль Влада Ями евакуювали. За словами чоловіка, його попросили приїхати у відділення поліції та заплатити на один штраф менше.

Проте, після того, як Влад Яма підписав плакати й зробив фотосесію з дівчатами, автомобіль йому не віддали. Хореограф дізнався, що штраф все-таки не закрили. Чоловіку довелося заплатити набагато більшу суму грошей, щоб повернути власний автомобіль.

Влад Яма залишився дуже обуреним після такого неприємного інциденту. Він заявив, що українська поліція зовсім не справляється з виконанням своїх обов’язків. Також танцівник повідомив, що поліція в Америці набагато краща, адже вона чесна й справедлива. Влад Яма надіється, що більше не матиме проблем із правоохоронними органами.

Читайте також: В мережі з’явився ролик, в якому показали елітний будинок Потапа та Насті Каменських


Не пропустіть